Objavljeni su rezultati likovnog konkursa Instituta Konfucija - "Kina"

Nakon zahtjevnog procesa selekcije 2.535 radova pristiglih na konkurs Instituta Konfucije pod nazivom „Kina“, sa posebnim zadovoljstvom vas informišemo da su objavljeni konačni rezultati.

Rezultate možete pogledati na facebook stranici Instituta, kao i u dokumentu u prilogu.

Institut Konfucije izražava posebnu zahvalnost svim direktorima škola, učenicima/studentima i mentorima na učešću na konkursu, ali i na izuzetnoj kreativnosti i imaginaciji koju su iskazali na ovom takmičenju.

Dodjela nagrada pobjednicima konkursa biće upriličena u subotu, 24.12.2022. u 12h u multimedijalnoj sali Sportsko-kulturnog centra Univerziteta Crne Gore. Tom prilikom će, pored nagrađenih radova, biti izloženo preko 100 kvalitetnih likovnih rješenja koja su ušla u najužu selekciju.