Svečana dodjela diploma

Obavještavamo sve polaznike koji su položili HSK testove da prisustvuju svečanoj ceremoniji dodjele sertifikata 28. septembra u 12h u Plavoj sali Rektorata Univerziteta Crne Gore. Sertifikate će uručiti ambasador NR Kine u Crnoj Gori, Njegova Ekselencija Cui Dživei. Na ceremoniji biće prikazana i retrospektiva kulturnih događaja i drugih aktivnosti Instituta Konfucije na Univerziteta Crne Gore, a nakon toga biće upriličen koktel. Takođe, na ceremoniju pozivamo polaznike koji su u prošlom semestru pohađali kurs kineskog jezika.

Svi pozvani sa sobom mogu povesti jednu dragu osobu i navesti njeno ime i prezime u e-mailu kada budu potvrđivali svoj dolazak na institut_konfucije@ac.me.

Prvih 20 polaznika koji se prijave za novi ciklus kurseva kineskog jezika do 24. septembra biće pozvani da prisustvuju svečanoj ceremoniji dodjele sertifikata.