Podkast Ključne riječi: e-katalog, COBISS, katalogizacija, klasifikacija - Nikoleta Kovačević i Nina Đelević

Gošće VII podkasta „Ključne riječi“ su Nikoleta Kovačević i Nina Đelević, bibliotekarke savjetnice Centralne univerzitetske biblioteke (CUB).

Bibliotekarke Nikoleta i Nina su za CUB podkast govorile o katalogizaciji i klasifikaciji bibliotečke građe, bibliografskom opisu i bibliografijama, elektronskom katalogu, platformi COBISS, dCOBISS, E-CRIS.CG...

Urednik i voditelj je viši bibliotekar Ognjen Savić.

Podkast se realizuje u saradnji sa Fakultetom dramskih umjetnosti; montažu potpisuje Blažo Tatar, a produkciju dr Edin Jašarović.

Razgovor sa Ninom Đelević i Nikoletom Kovačević možete pogledati na YouTube kanalu CUB ili u video prilogu u nastavku: