Ključne riječi - dr Miloš Kankaraš

Gost XIX podkasta „Ključne riječi“ je dr Miloš Kankaraš, saradnik u nastavi na Filozofskom fakultetu Univerziteta Crne Gore.

U podkastu Centralne univerzitetske biblioteke dr Kanakaraš govorio je o socio-emocionalnim vještinama,   "Big five" modelu grupisanja osobina ličnosti, faktorima koji utiču na socio-emocionalni razvoj - kao što su urođene karakteristike, kulturološke razlike, način odgoja, važni životni događaji - te kako socio-emocionalne vještine utiču na poslovno i akademsko postignuće i sl.

Urednica i voditeljka je Bojana Šolaja.

Podkast se realizuje u saradnji sa Fakultetom dramskih umjetnosti, montažu potpisuje Blažo Tatar, a produkciju Edin Jašarović.

Razgovor sa dr Kankarašem možete pogledati na YouTube kanalu CUB ili u video prilogu u nastavku: