Konkurs za razmjenu sa NOVA Univerzitetom u Lisabonu _Pravni, PMF, GF, AF, FLU,FPN_11. novembar 2018.

Erasmus + konkurs za Univerzitet NOVA, PORTUGALIJA

www.unl.pt

Po osnovu međuinstitucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost skopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za razmjenu na Univerzitet NOVA u  Lisabonu u akademskoj 2018/2019. godini

Za mobilnost se može prijavljivati akademsko osoblje: Pravnog fakulteta, Prirodno-matematičkog, Građevinskog i Arhitektonskog fakulteta, Likovne akademije i Fakulteta političkih nauka i administrativno osoblje svih fakulteta.

Dostupne su sljedeće stipendije:

Broj stipendija:

1 mjesto za studentsku mobilnost

2 mjesta za staff mobilnosti   (teaching/training)

Prijava se vrši direktno online, gdje se podnosi i potrebna dokumentacija:

Link za aplikaciju : http://icm2017.unl.pt/apply

Nakon završenog procesa aplikacije, isključivo je partnerski univerzitet nadležan pri odabiru finalnih kandidata.

Krajnji rok za dostavljanje dokumentacije matičnom fakultetu je 11. novembar 2018. (uključujući i taj dan)