Najava: Univerzitet Crne Gore domaćin inicijalnog sastanka Evropskog univerziteta Ulysseus

Najava: Univerzitet Crne Gore domaćin inicijalnog sastanka Evropskog univerziteta <span class="CyrLatIgnore">Ulysseus</span>

Univerzitet Crne Gore s ponosom najavljuje svoju ulogu i domaćina inicijalnog sastanka partnerskih organizacija prestižnog Evropskog univerziteta Ulysseus koji će se održati u srijedu i četvrtak, 13. i 14. decembra 2023. godine. Ovaj značajan događaj označava početak druge faze razvoja Ulysseus mreže, ambicioznog projekta koji će oblikovati budućnost visokog obrazovanja u Evropi tokom narednih četiri godine.

Otvaranje inicijalnog sastanka partnerskih organizacija Evropskog univerziteta Ulysseus održaće se u srijedu, 13. decembra sa početkom u 09:00 sati.

Akreditacija predstavnika medija je obavezna radi planiranja i obezbjeđenja mjesta.

Novinarsku ekipu možete akreditovati na e-mail adresu:  pr@ucg.ac.me ili telefonom na 020/ 414 -247, 020/ 414 -274 do utorka, 12. 12. 2023, do 15.00 sati.

Pozivamo sve zainteresovane novinare da prisustvuju ovom događaju i na taj način zabilježe ključne trenutke koji će definisati budućnost evropskog visokog obrazovanja.

Vezana vijest: Inicijalni sastanak Ulysseus-a u Crnoj Gori