WBF MOVE Grant podržava regionalne aktivnosti predstavnika BISI-ja

<span class="CyrLatIgnore">WBF MOVE Grant</span> podržava regionalne aktivnosti predstavnika BISI-ja

Ko-direktor Balkanskog instituta za nauku i inovacije, prof. dr Stevo Popović je dobio individualni grant u okviru Western Balkan Fond MOVE grant šeme za regionalne projekte. Profesora Steva Popovića će ugostiti na Univerzitetu u Novom Sadu kako bi zajedno radili na prirpemi naučnog izvještaja o fizičkim aktivnostima i performansama igrača elektronskog sporta.

Western Balkan Fond je pokrenuo "MOVE" grantove, čiji će se pozivi raspisivati tri puta godišnje, sa ciljem da se finansijski podrže reginolane inicijative u prioritetnim društvenim oblastima. Grantovi za mobilnost pružaju finansijsku podršku za pristup kretanju i učešće u širokom spektru inicijativa/aktivnosti sa ciljem da se osigura profesionalna i lična razmjena iskustava u regionu Zapadnog Balkana.

Više informacija o Western Balkan Fond MOVE grant šemi na https://wbfportal.org/applicant/