ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 05.05.2024
Materijal za deseti termin predavanja
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 22.04.2024
Materijal za deveti termin predavanja
TELEKOMUNIKACIJE - Računarske mreže 22.04.2024
MAterijal za deveti i deseti termin predavanja
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 17.04.2024
Vježbe 8 i 9
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 15.04.2024
Materijal za osmi termin
TELEKOMUNIKACIJE - Računarske mreže 15.04.2024
Materijal za osmi i deveti termin predavanja
TELEKOMUNIKACIJE - Računarske mreže 15.04.2024
Materijal za 6. i 7. termin predavanje
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 12.04.2024
Materijal za sedmi termin predavanja
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 12.04.2024
Termin održavanja predavanja
TELEKOMUNIKACIJE - Računarske mreže 12.04.2024
Termin održavanja predavanja
STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - POSLOVNE RAČUNARSKE MREŽE 11.04.2024
Rezultati polaganja prvog kolokvijuma
ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - Računarske mreže (r) 11.04.2024
Rezultati polaganja kolokvijuma
TELEKOMUNIKACIJE - Računarske mreže 11.04.2024
Rezultati polaganja kolokvijuma
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 03.04.2024
Vježbe 7
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 01.04.2024
Materijal za šesti termin predavanja
STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - POSLOVNE RAČUNARSKE MREŽE 01.04.2024
Termin održavanja kolokvijuma
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 01.04.2024
Termin održavanja kolokvijuma
ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - Računarske mreže (t) 01.04.2024
Termin održavanja kolokvijuma
ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - Računarske mreže (r) 01.04.2024
Termin održavanja kolokvijuma
TELEKOMUNIKACIJE - Računarske mreže 01.04.2024
Termin održavanja kolokvijuma
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 30.03.2024
Dodatni termin računskih vježbi - 30.03.2024.
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 26.03.2024
Materijal za peti termin predavanja
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 26.03.2024
Vježbe 5 i 6
TELEKOMUNIKACIJE - Računarske mreže 19.03.2024
Materijal za 4. i 5. termin predavanja
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 12.03.2024
Vježbe 2, 3 i 4
TELEKOMUNIKACIJE - Računarske mreže 05.03.2024
Materijal za drugi i treći termin predavanja
TELEKOMUNIKACIJE - Računarske mreže 04.03.2024
Link za računske vježbe
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 04.03.2024
Vježbe 1
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 03.03.2024
Materijal za treći i četvrti termin predavanja
TELEKOMUNIKACIJE - Računarske mreže 26.02.2024
Materijal za prvi termin predavanja
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 26.02.2024
Materijal za drugi termin predavanja
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 19.02.2024
Materijal za prvi termin predavanja
TELEKOMUNIKACIJE - Komutacioni sistemi 17.02.2024
Rezultati polaganja popravnog završnog ispita i predlog ocjena
STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - RAČUNARSKE MREŽE 17.02.2024
Rezultati polaganja popravnog završnog ispita i predlog ocjena
STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - RAČUNARSKE MREŽE -napredni kurs 17.02.2024
Rezultati polaganja popravnog završnog ispita i predlog ocjena
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TEORIJA ELEKTRIČNIH KOLA 12.02.2024
Rezultati popravnog završnog ispita
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TEORIJA ELEKTRIČNIH KOLA 05.02.2024
Termin popravnog završnog ispita
PRIMIJENJENO RAČUNARSTVO - Izborni predmet 2- IoT mreže 03.02.2024
Promjena termina odbrane seminarskih radova
STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - RAČUNARSKE MREŽE 03.02.2024
Rezultati polaganja završnog ispita i predlog ocjena
TELEKOMUNIKACIJE - Komutacioni sistemi 02.02.2024
Rezultati polaganja završnog ispita
STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - RAČUNARSKE MREŽE -napredni kurs 02.02.2024
Rezultati polaganja završnog ispita
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TEORIJA ELEKTRIČNIH KOLA 24.01.2024
Rezultati završnog ispita
PRIMIJENJENO RAČUNARSTVO - Izborni predmet 2- IoT mreže 20.01.2024
Termin odbrane seminarskih radova
STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - RAČUNARSKE MREŽE 18.01.2024
Termin održavanja završnog i popravnog završnog usmenog dijela ispita
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TEORIJA ELEKTRIČNIH KOLA 16.01.2024
Završni ispit - raspored grupa
STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - RAČUNARSKE MREŽE -napredni kurs 29.12.2023
Termin održavanja završnog i popravnog završnog usmenog dijela ispita
TELEKOMUNIKACIJE - Komutacioni sistemi 29.12.2023
Termini održavanja završnog i popravnog završnog ispita
ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - KOMUTACIONI SISTEMI 29.12.2023
Termin održavanja završnog i popravnog završnog ispita
ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 29.12.2023
Termin održavanja završnog i popravnog završnog ispita
ELEKTRONIKA TLEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TEORIJA ELEKTRIČNIH KOLA 28.12.2023