Medicinski fakultet

Biografija - Radonjić Nataša

Dr pharm Nataša Radonjić, specijalista kozmetologije rođena je 31.avgusta 1990.godine u Podgorici. Osnovnu školu i Gimanziju „Slobodan Škerović“ je završila u Podgorici kao nosilac diplome Luča I. Godine 2009.je upisala Farmaceutski fakultet u Podgorici i na istom diplomirala  2014. godine sa prosječnom ocjenom 9,60. Diplomski rad je odbranila na temi „Uporedna analiza hemijskog sastava etarskog ulja izolovanog iz listova i cvjetova vrsta roda Solidago sp., Asteraceae“. Tokom osnovnih studija je boravila na katedri za farmaceutsku biologiu Farmaceutskog fakulteta u Ljubljani i na katedri za kliničku farmaciju Farmaceutskog fakulteta u Hradec Kralove, Čarlsov Univerzitet u Pragu. Godine 2015. je upisala specijalističke akademske studije na katedri za farmaceutsku tehnologiju i kozmetologiju Farmaceutskog fakulteta Univerziteta u Beogradu. Specijalistički rad na temu „Vitamini u kozmetičkim proizvodima-savremeni stavovi“ je uspješno odbranila 2017.godine.

Od studijske 2016/2017. godine je honorarno zaposlena kao saradnik u nastavi na predmetima kozmetologija I dermokozmetički preparati na Medicinskom fakultetu, studijski program Farmacija u Podgorici.

Od jula 2014.godine je zaposlena u MPM doo, Cosmetics Pharmacy u Podgorici.