Svečani prijem brucoša

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

SVEČANI PRIJEM BRUCOŠA

U ponedeljak 24. septembra je u amfiteatru Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje upriličen svečani prijem studenata prve godine studijskih programa Fizička kultura i zdravi stilovi života i Sportski novinar i treneri. Prijem za 120 upisanih brucoša na oba studijska programa upriličili su dekan Fakulteta doc. dr Stevo Popović, prodekan za nastavu, doc. dr Danilo Bojanić i šef studijskih programa doc. dr Milovan Ljubojević. Dekan Popović je studentima poželio uspješan početak studija i naveo da je Fakultet za sport i fizičko vaspitanje mjesto gdje se njeguje red, rad i disciplina i da je prepoznat u međunarodnim okvirima sa svojom naučnom konferencijom i tri naučna časopisa. Prodekan za nastavu doc. dr Danilo Bojanić takođe je studentima poželio uspješan boravak na fakultetu gdje je moto rada znanje i zdravlje kao dvije primarne vrijednosti koje karakterišu čovjeka.