Fakultet za sport i fizičko vaspitanje, 25.09.2018

Svečani prijem brucoša

Univerzitet Crne Gore

SVEČANI PRIJEM BRUCOŠA

U ponedeljak 24. septembra je u amfiteatru Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje upriličen svečani prijem studenata prve godine studijskih programa Fizička kultura i zdravi stilovi života i Sportski novinar i treneri. Prijem za 120 upisanih brucoša na oba studijska programa upriličili su dekan Fakulteta doc. dr Stevo Popović, prodekan za nastavu, doc. dr Danilo Bojanić i šef studijskih programa doc. dr Milovan Ljubojević. Dekan Popović je studentima poželio uspješan početak studija i naveo da je Fakultet za sport i fizičko vaspitanje mjesto gdje se njeguje red, rad i disciplina i da je prepoznat u međunarodnim okvirima sa svojom naučnom konferencijom i tri naučna časopisa. Prodekan za nastavu doc. dr Danilo Bojanić takođe je studentima poželio uspješan boravak na fakultetu gdje je moto rada znanje i zdravlje kao dvije primarne vrijednosti koje karakterišu čovjeka.

04.08.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Testirani fudbaleri danilovgradske Iskre - učesnici pretkvalifikacija za ligu Evrope

31.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Kompletna antropometrijska mjerenja fudbalera i fudbalerki Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Slovenije i Sjeverne Makedonije na Univerzitetu Crne Gore seniora, juniora i futsala

29.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Smjernice za polaganje prijemnog ispita za master studije

25.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Raspored ispita za septembarski ispitni rok

22.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Rezultati prijemnog ispita i konačna rang lista kandidata - Fizička kultura i zdravi stilovi života, drugi upisni rok jul, 2020

21.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Rezultati prijemnog ispita (test) i konačna rang lista kandidata - Sportski novinari i treneri drugi upisni rok jul, 2020

18.07.2020

PRIJAVA ISPITA ZA SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK

15.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Polaganje prijemnog ispita na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje 21 - 22. jula 2020 godine.

10.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Konačna rang lista i obavještenje o upisu - Fizička kultura i zdravi stilovi života - prvi upisni rok jul 2020. godine

10.07.2020