Fakultet za sport i fizičko vaspitanje, 28.11.2019

Nakon mladih "Ajkula" testirani i australijski "Kenguri" u Nikšiću

FOTO ALBUM

Profesori Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore, poslije mjerenja mlade vaterpolo reprezentacije Crne Gore, obavili su i mjerenje njihovih vršnjaka iz Australije. Ova dva tima se zajedno pripremaju na zatvorenom olimpijskom bazenu u Nikšiću za prvenstvo svijeta koje će se u Kuvajtu održati od 12. do 20. decembra.

Mjerenju su prisustvovali i selektor Andrew Yanitsas, pomoćni trener Andras Kovač i fizioterapeut Tom Gilbert, koji su imali kompletan uvid u parametre morfološke dijagnostike pred pripreme za prvenstvo svijeta i izrazili veliku zahvalnost i zadovoljstvo realizovanim mjerenjima.

Mjerenja su realizovali dr Jovan Gardašević i mr Ivan Vasiljević koji su se zahvalili stručnom štabu reprezentacije Australije na ukazanom povjerenju i poželjeli sreću na predstojećem prvenstvu svijeta.

Medijske objeve :

Broj posjeta : 556

31.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Kompletna antropometrijska mjerenja fudbalera i fudbalerki Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Slovenije i Sjeverne Makedonije na Univerzitetu Crne Gore seniora, juniora i futsala

30.07.2020

Sva izdanja časopisa Journal of Anthropology of Sport and Physical Education

25.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Raspored ispita za septembarski ispitni rok

22.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Rezultati prijemnog ispita i konačna rang lista kandidata - Fizička kultura i zdravi stilovi života, drugi upisni rok jul, 2020

21.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Rezultati prijemnog ispita (test) i konačna rang lista kandidata - Sportski novinari i treneri drugi upisni rok jul, 2020

18.07.2020

PRIJAVA ISPITA ZA SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK

15.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Polaganje prijemnog ispita na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje 21 - 22. jula 2020 godine.

10.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Konačna rang lista i obavještenje o upisu - Fizička kultura i zdravi stilovi života - prvi upisni rok jul 2020. godine

10.07.2020