Zbog ostvarenih rezultata u minuloj godini testirani odbojkaši Jedinstva u Bijelom Polju

FOTO GALERIJA

Nastavnici Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore, obavili su antropometrijsko mjerenje muške seniorske odbojkaške ekipe Jedinstva. Mjerenje je obavljeno u dvorani Nikoljac, gdje su toku pripreme za nastavak sezone.

Seniorska ekipa Jedinstva koju je odabrao trener Darko Prebiračević imala je uvid u procentualne vrijednosti masnog, koštanog i mišićnog tkiva, ukupnu količinu vode u organizmu, odnos između lijeve i desne strane tijela i parametre metabolizma, a odbojkašima su takođe izmjerene i vrijednosti kožnih nabora na pojedinim segmentima tijela.

Mjerenje su obavili doc. dr Danilo Bojanić i doc. dr Milovan Ljubojević.

Medijske objave: