Profesor dr Saša Milić, izabran je u tim nacionalnih eksperata za akademski integritet

Profesor Filozofskog fakulteta u Nikšiću, dr Saša Milić, izabran je u tim nacionalnih eksperata za akademski integritet u okviru projekta Savjeta Evrope „Osnaživanje kapaciteta visokog obrazovanja u Crnoj Gori kroz promovisanje etičkih vrijednosti i obezbjeđivanje akademskog integriteta“. Prof. dr Saša Milić odabran je u nacionalni tim eksperata na osnovu brojnih referenci, među kojima su posebno relevantni angažmani u svojstvu nacionalnog/internacionalnog eksperta za akreditaciji  visokoškolskih institucija u Crnoj Gori,  Bosni i Hercegovini i Hrvatskoj, zatim, prema odluci Evropske agencije za kulturu i obrazovanje (EACEA) angažman na evaluaciji kvaliteta visokoškolskih institucija i Srbiji, te članstvo u UNICEF-ovom Etičkom komiteti za istraživanja.