Građevinski fakultet se uspješno predstavio na manifestaciji Dani otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore

Na manifestaciji Dani otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore koja je održana danas, u Univerzitetskom sportsko-kulturnom centru, uspješno se predstavio Građevinski fakultet Univerziteta Crne Gore.

Budući studenti su mogli da se upoznaju sa studijskim programima i radom Građevinskog fakulteta, kao i mogućnostima zapošljavanja nakon sticanja diplome, kroz neposrednu komunikaciju sa nastavnicima, saradnicima i aktivnim studentima. O studijskim progamima, maturanti su se mogli detaljnije informisati kroz pripremljeni promotivni materijal.

Na štandu Građevinskog fakulteta budući studenti su, u prijatnoj atmosferi, imali priliku da naprave uvid u laboratorijska i numerička istraživanja koja se sprovode na fakultetu kao i studentske aktivnosti u dijelu nastavnog procesa i praktične nastave.