Boje jutra: O Građevinskom fakultetu i upisu

Svijet građevinarstva, najstarije inženjerske discipline, živ je i izazovan, pruža velike mogućnosti i donosi privilegije. Za sve one koji vole prirodne i tehničke nauke, zanima ih  dizajn, konstrukcija i održavanje građevinskih objekata različitih tipova, a sticanjem znanja i vještina žele da uđu u krug privilegovanih, Građevinski fakultet Univerziteta Crne Gore im širom otvara vrata.

Prodekan za nastavu Građevinskog fakulteta doc. dr Ivana Ćipranić, govorila je za TV Vijesti u emisiji Boje jutra  o predstojećem upisu na Građevinski fakultet UCG, u studijskoj  2023/24. godini.

Za više informacija pogledajte video u prilogu, kao i:

Da li ste čuli i našu poslednju novostZa maturante koji upišu Univerzitet Crne Gore obezbijeđeni čitači za lične karte