O Građevinskom fakultetu u Bojama jutra

Prodekanica za nastavu Građevinskog fakulteta doc. dr Ivana Ćipranić gostovala je u Bojama jutra - TV Vijesti, povodom predstojećeg upisa na Univerzitetu Crne Gore.

U akademskoj 2024/25. godini, Građevinski fakultet UCG nudi 110 mjesta za upis u prvu godinu na jedinom studijskom programu  - Građevinarstvo.

Fakultet obrazuje kvalitetan kadar za domaće i međunarodno tržište rada. Građevinski fakultet igra ključnu ulogu u unapređenju ugleda Univerziteta Crne Gore na međunarodnoj sceni, doprinoseći inovativnim istraživanjima i obrazovanjem visokokvalifikovanih stručnjaka koji se prepoznaju u zemlji i Evropi.

Građevinski fakultet, osnovan 1980. godine. U godini jubileja, pod krovom Univerziteta Crne Gore koji ove godine slavi 50 godina rada pod sloganom FuturUM, danas je moderna obrazovna institucija koja zadovoljava visoke standarde visokoškolskog obrazovanja iz oblasti građevinarstva.

Više o tome možete pogledati u prilogu.

Ne propustite nijednu važnu vijest, pretplatite se na vijesti Akademski forum.