MAPSS- Panel diskusija i projekcija filma “Šta ljevica želi”

Crnogorsko udruženje studenata političkih nauka-MAPSS vas poziva na panel diskusiju i projekciju filma “Šta ljevica želi” autora Stefana Đukića koja će se održati 30. novembra 2017.godine na Fakultetu političkih nauka (sala 5).

Na panelu će govoriti: Stefan Đukić, reditelj filma i Todor Lakić, student specijalističkih studija na Fakultetu političkih nauka. Početak je zakazan za 18h.

Stefan Đukić rođen je 03.06.1986. godine, esejista je, filozof i autor radio emisije Glasom protiv negativnog. Autorski projekat Stefana Đukića “Šta ljevica želi” je sniman pretežno u Berlinu tokom Petog kongresa partije evropske ljevice. Tamo je urađena serija od 8 intervjua sa političarima i teoretičarima ljevičarske provenijencije iz Njemačke,Irske, Grčke, Gruzije, Švedske i Rusije.

Svi zainteresovani studenti su dobrodošli!