Ambasadorka Ujedinjenih Arapskih Emirata u Crnoj Gori posjetila Fakultet političkih nauka

U okviru prve posjete Univerzitetu Crne Gore, NJ. E. ambasadorka Ujedinjenih Arapskih Emirata u Crnoj Gori, Nabila Alšamsi, posjetila je Fakultet političkih nauka Univerziteta Crne Gore.

U razgovoru sa dekanom,  prof. dr Milanom Markovićem,  razmatrane su brojne mogućnosti saradnje sa srodnim institucijama UAE, unapređenja kadrovske i studentske razmjene, razvojnih i drugih projekta od značaja za Fakultet i Univerzitet Crne Gore, kao i osnova za dalje usavršavanje  nastavnika i saradnika u naučnoistraživačkoj djelatnosti.

Pored ambasadorke Alšamsi i dekana Markovića, sastanku su prisustvovali Boris Vukićević, profesor međunarodnih odnosa i diplomatije, Sekule Raičević, sekretar Fakulteta političkih nauka i Dejan Vukić, politički analitičar u Ambaasadi UAE.