Studentski korak uz Dan na kioscima 23. juna

Deset studenata prve godine studijskog programa Medijske studije i novinarstvo Fakulteta političkih nauka UCG praktično iskustvo su sticali u listu "Dan" u okviru predmeta Praksa u štampanim medijima.

Prof. dr Nataša Ružić kaže da saradnja Fakulteta političkih nauka UCG i "Dana" traje pet godina, a ove studijske godine saradnja je proširena i na portal "Dan".

Novi "Studentski korak" ugledaće svjetlost dana u četvrtak, 23. juna 2022. godine u okviru dnevnog izdanja "Dana". I ove godine kroz podršku profesorima i obrazovnom procesu pružili smo priliku mladim kolegama, studentima novinarstva Univerziteta Crne Gore da vide i nauče kako nastaje tekst i kako se u našoj novini obavlja priprema za štampu, čime su stekli vrijedno iskustvo.

Više na linku: https://www.dan.co.me/vijesti/drustvo/studentski-korak-uz-dan-na-kioscima-5125238