Engleski jezik struke 2 - svi smjerovi

Ispit iz Engleskog jezika struke 2 održaće se u subotu, 5. juna, po sljedećem rasporedu:

10.00-10.50 (studenti sa neparnim brojem indeksa) po salama kao što slijedi:

Medijske studije i novinarstvo (sala 2), Socijalna politika i socijalni rad (sala 3), Politikologija i međunarodni odnosi (sala 4)

11.00-11.50 (studenti sa parnim brojem indeksa) po salama kao što slijedi:

Radiće se jedinstveni test koji nosi 100 poena, bez zasebnih odjeljaka za kolokvijum i završni ispit. Sav materijal nalazi se na platformi Moodle, po nedjeljama. Tekstovi iz vježbanja naslovljenih Reading Comprehension  mogu biti osnov za zadatke na testu, ali samo u svrhe provjere razumijevanja čitanjem, ne i detaljne provjere pojedinačnih termina sadržanih u njima.

Predmetni nastavnik,

Prof. dr Vesna Bulatović