Organizacija II kolokvijuma i prezentacija tema koje su studenti odabrali - 08.12.2021 20:14

Termin II kolokvijuma iz Betonskih mostova, tokom online konsultacija je dogovoren za utorak 28. decembar sa početkom u 8,15. Međutim ako vam više odgovara može biti organizovan i u četvrtak 23. decembra sa početkom u 8,15 (zajedno sa studentima koji polažu Osnove mostova).

Prezentacije koje pripremaju studenti, po temamam koje su sami odabrali ili izabrali sa ponuđene liste, održaće se u petak 24.decembra, sa početkom u 8.15 u sali 10, na Građevinskom fakultetu. Redosljed prezentiranja će teći prema spiski studenata.

U slučaju da imate potrebu za dodatnim objašnjenjem predavanja koja su postavljena na moodle platformi ili neka želite neka druga pojašnjenja slobodno mi se obratite na akademsku mail adresu, preko studenta predstavnika.