Detaljan raspored polaganja kolokvijuma i završnog ispita u septembarskom roku- IZMJENA

Studenti mogu polagati oba kolokvijuma u oba termina utvrđena u rasporedu polaganja u septembarskom roku. Ukoliko žele da polažu oba kolokvijuma, ne moraju to uraditi u istom terminu.

Takođe, studenti mogu polagati u oba termina završni dio ispita koji se sastoji od testa i usmenog ispitivanja, pri čemu se oba dijela završnog ispita moraju polagati u istom terminu.

Studenti koji polažu kolokvijum (kolokvijume) i završni ispit, ne moraju to uraditi u istom terminu.

Termini polaganja ispita su prema rasporedu:

• 8.9. 2021. (sala 008)
    • od 8 do 8:45 - završni ispit (test);
    • od 9:00 do 12 -kolokvijumi (oba);
    • od 10:30 - usmeni (kao dio završnog ispita), pri čemu usmeni za studente koji budu polagali oba kolokvijuma neće početi prije 12 sati.
  • 15.9.2021.(sala 008)
    • od 14 do 14:45 - završni ispit (test);
    • od 15:00 do 18 -kolokvijumi (oba)
    • od 16:30 - usmeni (kao dio završnog ispita), pri čemu usmeni za studente koji budu polagali oba kolokvijuma neće početi prije 18 sati.
  • ALTERNATIVNI TERMIN -20.9.2021.(sale 105, 010)

• od 8 do 8:45 - test (kao dio završnog ispita);
    • od 9 do 12 -kolokvijumi;
    • od 10:30 - usmeni (kao dio završnog ispita), pri čemu usmeni za studente koji u ovom terminu budu polagali oba kolokvijuma, neće početi prije 12 sati.

Uslovi za polaganje kolokvijuma, testa i usmenog ispita su isti kao i tokom nastave. Na ispit (kolokvijum, test i usmeni) je potrebno donijeti indeks, a elaborat je potreban za usmeni dio ispita.

STUDENTI MOGU IZABRATI DA ISPIT POLAZU 15. ILI 20 SEPTEMBRA, PRI ČEMU SVE PROVJERE ZNANJA MORAJU POLAGATI U ISTOM TERMINU