Odbrana doktorske disertacije - Milica Kankaraš

UNIVERZITET CRNE GORE

PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET

O B A V J E Š T A V A

javnost da će mr Milica Kankaraš braniti doktorsku disertaciju pod nazivom Reducibilnost u algebarskim hiperstrukturama  pred komisijom u sastavu:

1. Dr Michal Novak, docent Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta Tehnologije u Brnu (Češka Republika)
  2. Dr Svjetlana Terzić, redovni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta Crne Gore
  3. Dr Biljana Zeković, redovni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta Crne Gore
  4. Dr Sanja Jančić Rašović, redovni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta Crne Gore
  5. Dr Irina Elena Cristea, vanredni profesor Univerziteta Nova Gorica (Slovenija)

Odbrana će se održati u srijedu, 23. 3. 2022. godine, sa početkom u 10:00 časova u sali 210.