ePredavanja - 03.05.2020 23:13

Postovane kolege,

Slijedeci uputstva Vlade CG, našeg Univerziteta, Koodinacionog tijela za zarazne bolesti i Instituta za javno zdravlje, obavezni smo da, do daljnjeg, nastavu izvodimo elektronski.

Izivinjavam se sto predavanja ranije nisu postavljena, ali smo trazili nacin da velike fajlove učinimo dostupnim.

UPUTSTVO ZA PREUZIMANJE FAJLOVA:

1. Kliknite na link: https://drive.google.com/drive/folders/1V8bWLAz8Xo6XRWxWf1FOxhWAAvll1jvs?usp=sharing

2. Udjite u folder Blok 12 i snimite na svom racunaru fajlove koji se nalaze u tom folderu.

3. Procitajte clanak NG o psihologiji tinedjera, procitajete strucni clanak i uradite procjenu sopstvenog profila u odnosu an toleranciju prema riziku, prema datom upitnuku.

4. Vjerovatno neće biti moguće ove opreacije izvesti na Vašem smart telefonu zbog veličine fajla, zato korisite računar.

5. Sva buduca predavanja, sve do ukidanja ovakvog načina rada, biće postavljena na istom linku.

6. Ovaj blok predavanja biće Vam dostupna za pristup sve do 10. maja u ponoć. Nakon toga biće obrisana sa gornjeg linka.

UPUTSTVO:

1. Kako ovakav način predavanja ne može u potpunosti da zamijeni klasični način predavanja i interakciju, molim da nakon odslušanih predavanja pročitate dio knjige na koji se predavanja odnose.

2. Uskoro će i odgovarajuće vježbe biti dostupne elektonski, tako da se može zaokrušiti tematski blok.

3. Za odgovore na evenutalna pitanja možete me kontaktirai na sasap@ucg.ac.me Nastojaću da odgovorim u najkraćem roku.

Želim Vam puno uspjeha u radu, strpljenja i odgovornosti prema nastaloj situaciji.