Plaćena stručna praksa u INA CRNA GORA

INA CRNA GORA d.o.o. Podgorica poziva studente Ekonomskog fakulteta Univerziteta Crne Gore da se prijave na plaćeni ljetnji program obavljanja stručne prakse.

Stručna praksa u INI CRNA GORA vam nudi sticanje znanja i vještina u upravljanju podrškom poslovanju maloprodajne mreže, koje se odnosi na prodaju goriva i ne-goriva, pružanje usluga na maloprodajnim mjestima i ugostiteljskim objektima.

Pravi si kandidat za obavljanje stručne prakse u INI CRNA GORA ako:

• Si na završnoj godini osnovnih studija ili na master studijama
  • Te interesuje maloprodajno poslovanje u energetskom sektoru crnogorske privrede
  • Imaš srednji → napredni nivo znanja engleskog jezika

Zbog čega je praksa u INI CRNA GORA dobra prilika?

• Radićeš sa vrhunskim stručnjacima i izvrsnim kolegama od kojih možeš jako puno naučiti.
  • Imaćeš mentora, iskusnog kolegu koji će te voditi kroz cijeli proces, usmjeravati i podsticati.
  • Edukovaćeš se kroz svakodnevne zadatke, obilaziti naša maloprodajna mjesta i usavršavati svoje vještine.
  • Fleksibilni smo po pitanju radnog vremena i svjesni važnosti i formalnog sticanja znanja.

Rok za prijavu je 15. maj 2022. Prijave slati na ljudski.resursi@inacg.me

Lokacija: Upravne kancelarije, Ul. Oktoih 2, Podgorica

INA-CRNA GORA članica je INA Grupe i kompanija koja već više od 20 godina uspješno posluje na crnogorskom tržištu maloprodaje i veleprodaje naftnih derivata.

O INA Grupi

INA Grupa ima vodeću ulogu u naftnom poslovanju u Hrvatskoj, te značajnu ulogu u regiji u istraživanju i proizvodnji nafte i plina, preradi nafte, te distribuciji nafte i naftnih derivata. INA Grupu čini više zavisnih društava u potpunom ili djelimičnom vlasništvu INA, d.d. Sjedište Grupe nalazi se u Zagrebu, Hrvatska. U području istraživanja i proizvodnje nafte i plina, INA danas posluje, osim u Hrvatskoj, u Angoli i Egiptu. Prerada nafte odvija se u Ininim rafinerijama nafte; RN Rijeka i RN Sisak, dok se regionalna maloprodajna mreža sastoji od 500 maloprodajnih mjesta u Hrvatskoj i u susjednim zemljama. INA Grupa je članica MOL Grupe.