Dvoje profesora Ekonomskog fakulteta na listi svjetskog naučnog indexa AD Scientific Index

Redovni profesor Ekonomskog fakulteta prof. dr Nikola Milović i docent dr Milena Konatar nalaze se među 26 naučnika iz Crne Gore na svjetskom naučnom indeksu AD Scientific Index (Alper-Doger Scientific Index) koji rangira i analizira učinke i produktivnost pojedinaca, između ostalog i citiranost naučnika.

Na pomenutom svjetskom naučnom indeksu koji je zasnovan na naučnom učinku i dodatnoj vrijednosti naučne produktivnosti pojedinačnih naučnika, našlo se osam naučnika Univerziteta Crne Gore. Docentkinja Milena Konatar nalazi se na sedmom mjestu među profesorima Univerziteta Crne Gore koji su se našli na ovoj prestižnoj listi, dok je profesor Milović na osmom mjestu.

Rang listu možete pogledati ovdje: https://www.adscientificindex.com/