Konkurs za studente volontere u Centru za biznis Ekonomskog fakulteta

20.09.2022

Konkurs za studente volontere u Centru za biznis Ekonomskog fakulteta

Poštovane koleginice i kolege,

Tokom predstojeće studijske godini planiramo organizaciju brojnih aktivnosti u okviru Centra za biznis na Ekonomskom fakultetu koje će biti usmjerene na razvoj razvoj kreativnosti i preduzetništva kod studenata, te pružanja mogućnosti studentima da steknu specifična znanja i vještine koje će im biti od značaja za uspješno rešavanje poslovnih izazova koji ih očekuju nakon završetka studija!

Zato raspisujemo Konkurs za prijem studenata volontera, koji će učestovati u njihovom osmišljavanju i realizaciji. Studenti osnovnih studija generacije 2020 i 2021, koji žele da, kroz rad u Centru, steknu i usavrše vještina planiranja, organizovanja, upravljanja i timskog rada,  mogu se prijaviti slanjem biografije na mejl bizniscentar.ef@ucg.ac.me najkasnije do nedelje, 25. septembra, do 14h. Po isteku roka za prijavu, zainteresovani kandidati će biti pozvani na intervju.

Pridružite nam se!

Broj posjeta : 185

Pridružite nam se na društvenim mrežama
Ne propustite nijednu važnu vijest, pretplatite se na vijesti Akademski forum.