Ekonomski fakultet, 19.06.2020

Dekan Ekonomskog fakulteta UCG budućim studentima: Studiranje na Ekonomskom fakultetu privilegija odabranih

Budući ekonomisti i menadžeri, drage koleginice i kolege,Image

Pred vama je početak važnog poglavlja u vašem životu, poglavlja u kom stičete znanja i vještine koje ćete kasnije primijeniti u praksi, na vašim budućim radnim mjestima. Ulaskom u akademski svijet, napravićete pravi izbor birajući prvi fakultet u Crnoj Gori - Ekonomski fakultet, instituciju sa prepoznatljivim studijskim programima uporedivim sa programima najprestižnijih institucija u evropskom obrazovnom prostoru.

Vaša će dužnost biti da unapređujete sopstvena znanja i kompetencije kako biste postavili zdrave temelje za vaš višegodišnji radni vijek. Na nama je da vam pružimo najbolje moguće uslove za rad i obrazovanje i obezbijedimo sva neophodna znanja i vještine kako bi vaš uspjeh učinili mogućim.

Ne zaboravite, studiranje na Ekonomskom fakultetu je privilegija odabranih!

Dobro nam došli!

Dekan, prof. dr Nikola Milović