Studentkinja FTH predstavila potencijale regiona na radionici sa turističkim agencijama iz Kazahstana

Radionica sa predstavnicima medija, turističkih agencija iz Kazahstana i predstavnika turističkih privrednika Crne Gore, održana je u srijedu, 16.06.2021, u hotelu Regent, u Tivtu.

U okviru radionice koja je realizovana u organizaciji Nacionalne turističke organizacije i Lokalnih turističkih organizacija Tivat, Herceg Novi i Kotor učesnicima sastanaka je predstavljena aktuelna turistička ponuda Boke Kotorske. U saradnji sa NTO i LTO pomenutih opština, Fakultet za turizam i hotelijerstvo je delegirao saradnika u nastavi, jednog od najboljih studenata Milevu Manojlović da upozna učesnike sastanaka sa najznačajnijim potencijalima ovog regiona.

Održana je prezentacija za sve tri opštine i predstavljeni potencijali Crne Gore i Boke Kotorske, te samim tim istaknut značaj kooperativne saradnje između obrazovnih institucija i različitih stejkoldera u turističkoj privredi.