Fakultet dramskih umjetnosti, 09.03.2021

Predmet Filmska režija: Studenti III i IV godine snimili kratke filmove na temu "Pauza"

Poštujući preporučene mjere Instituta za javno zdravlje, studenti III i IV godine Filma i medija FDU Cetinje, u klasi redovnog profesora Nikole Vukčevica - sa uspjehom su snimili semestralne ispitne vježbe na predmetu Filmska režija, koje su sada u procesu montaže.

Studenti: Biljana Dulović, David Todorović, Nikola Nikolić, Matija Jovanović i Gabriel Camaj u saradnji sa klasama glume FDU Cetinje - snimili su svoje kratke filmove, trajanja do sedam minuta, na zadatu temu "Pauza".

Namjera je, ukoliko dozvole mjere IJZ-a, da projekcije ispitnih radova, kao i do sada budu javne, o čemu ćemo javnost obavijestiti naknadno.

Broj posjeta : 206