Završni ispit studenata druge godine Glume 12. juna u Zetskom domu

Završni ispit studenata druge godine Glume  12. juna u Zetskom domu

Studenti Fakulteta dramskih umjetnosti, studijski program Gluma, u ponedjeljak 12. 6. 2023.g. u JU Kraljevsko pozorište "Zetski dom" u 20h izvešće svoj ispit iz predmeta Gluma.

Tematska jedinica kojom su se bavili je dramski sukob, a kao materijal su koristili izbor scena iz komada Elvisa Bošnjaka “Hajde da skačemo po oblacima”.

Zadovoljstvo nam je da vas pozovemo da im pružite podršku u njihovim prvim smjelim koracima. U ponedjeljak na daske koje život znače, prvi put staju: Marija Vlaović, Radmila Škuletić, Andrea Drašković, Vuk Vučinić i Davud Bahović.

Sa studentima su radili profesori: Na predmetu Gluma vanr. prof. Branko Ilić i saradnica Danica Rajković, na predmetu Govor, Katarina Krek, na predmetu, Glas doc. Sara Vujošević, na predmetu Ples, Julija Milačić Petrović Njegoš, na predmetu Pokret, Anđelija Rondović.

Ovim putem se, takođe zahvaljujemo na saradnji i podršci kolegama iz JU Kraljevsko pozorište "Zetski dom" na pomoći prilikom realiazacije i organizacije predstave.

Dobrodošli!