Prijava ispita za septembarski ispitni rok studijske 2022/23. godine

Prijava ispita  za septembarski ispitni rok  studijske 2022/23. godine

Prijava ispita za septembarski ispitni rok izvršiće se elektronskim putem ili u kancelariji studentske službe u periodu od 11. do 19. jula 2023. godine. Prijavu i dokaz o uplati u jednom pdf dokumentu dostaviti na mail adresu studentske službe: dijanap@ucg.ac.me.

Studenti su dužni da prilikom uplate ispita za septembarski ispitni rok na uplatnici unijeti: JSK kod, nivo studija, broj indeksa i mjesto prebivališta. Uplatu izvršiti na žiro-račun Fakulteta dramskih umjetnosti: 510-2212-97, sa naznakom za septembarski ispitni rok.

Studenti imaju pravo prijave ispita koje su prijavili da slušaju i polažu u studijskoj 2022/23. godini.

Visina naknade za ponovno polaganje ispita u septembarskom ispitnom roku, iznosi 5,00 eura, za svaki ispit posebno.

Napomena: Studenti koji nijesu izmirili finansijske obaveze po osnovu školarine, dužni su da na posebnoj uplatnici uplate zaostali dug.

U prilogu možete naći Formular za prijavu ispita u septembarskom ispitnom roku studijske 2022/23. godine.