Fakultet dramskih umjetnosti, 12.04.2019

Javna projekcija ispitnih filmova studenata Filmske i TV režije

X

Javna projekcija ispitnih filmova studenata FTV režije FDU Cetinje održaće se u petak - 12. aprila u 20 časova, u sali DODEST (KIC Budo Tomović).

U pitanju su ispitni radovi iz predmeta Filmska i televizijska režija (prof. Nikola Vukčević, saradnik u nastavi Dušan Kasalica) i iz predmeta  Dokumentarni film (prof. Vladimir Perović), studenata: Sare Stijović, Tamare Kadović i Nikole Vučinića.

U njihovim ispitnim radovima ostvarena je saradnja sa svim ostalim studijskim programima FDU Cetinje: studentima i profesorima sa Produkcije, Glume i Dramaturgije, a značajan broj ovih radova je predstavljen na medjunarodnim festivalima i smotrama, na kojima su filmovi dobijali nagrade.

U susret predstojećim prijemnim ispitima, te predstvaljanju modela studiranja Filmske i TV režije na FDU Cetinje, na otvaranju ovogodišnjih javnih projekcija riječ će uzeti profesor Nikola Vukčević.

Ulaz za sve projekcije je slobodan.

Broj posjeta : 331