Svečani prijem novih studenata

U dekanatu Fakulteta dramskih umjetnosti, Univerziteta Crne Gore, danas je upriličen prijem studenata, upisanih u prvu godinu studija. Dekan, prof. Sanja Garić, pozdravila je nove studente, uručila im indekse i poželjela da, poput brojnih prethodnih generacija, posvećeno pristupe studijama i postanu  uspješni umjetnici i ostvareni ljudi. Studentima su se obratili i predstavnici studijskih programa Gluma, Drama i pozorište, Film i mediji i poželjeli im dobrodošlicu. Profesori Branimir Popović, Janko Ljumović, Dubravka Drakić, Edin Jašarović i Jovana Bojović su upoznali studente sa značajem Fakulteta dramskih umjetnosti i kvalitetnog kadra, koji se na njemu školovao, te  izrazili nadu da će i ova generacija nastaviti  tradiciju unaprjeđenja savremenog stvaralaštva Crne Gore.