Prijava ispita za septembarski ispitni rok studijske 2021/22. godine

Prijava ispita za septembarski ispitni rok izvršiće se elektronskim putem, u periodu od 18. do 19. jula 2022. godine. Prijavu i dokaz o uplati u jednom pdf dokumentu dostaviti na mail adresu studentske službe: dijanap@ucg.ac.me
Studenti su dužni da prilikom uplate ispita za septembarski ispitni rok na uplatnici u polju "poziv na broj odobrenja"; unesu velikim slovima jedinstveni studentski kod.

Uplatu izvršiti na žiro-račun Fakulteta dramskih umjetnosti: 510-2212-97, sa naznakom za septembarski ispitni rok.
Studenti imaju pravo prijave ispita koje su prijavili da slušaju i polažu u studijskoj 2021/22. godini.
Visina naknade za ponovno polaganje ispita u septembarskom ispitnom roku, iznosi 5,00 eura, za svaki ispit posebno.

FDU CETINJE