Važno obavještenje - Regulisanje statusa studenta Fakulteta dramskih umjetnosti

OBAVJEŠTENJE

U VEZI SA REGULISANJEM STATUSA STUDENTA

FAKULTETA DRAMSKIH UMJETNOSTI  CETINJE
( Dopis i Zaključak Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore u prilogu)

U cilju postupanja po dopisu Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore, broj 02-192 od 25.06. 2019. godine, i Zaključku Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore, broj 02-192/1 od 08.07.2019. godine,  a da bi imali status studenta Fakulteta dramskih umjetnosti, u skladu sa zakonskim i statutarnim odredbama, potrebno je realizovati jednu od navedene tri aktivnosti:

• OBAVEZAN upis studijske godine u periodu od 1. do 20.09. 2019. godine;
  • PODNOŠENJE molbe za mirovanje statusa studenta na početku studijske godine, odnosno semestra;
  • PODNOŠENJE molbe za ispis sa Univerziteta i Fakulteta, bilo kada u toku studijske godine, uz prethodno završene obaveze koje se tiču plaćanja školarine i naknade za ispis.

Služba za studentska pitanja neće nakon isteka predviđenog roka za upis studijske godine vršiti naknadne upise studenata.

Ovo obavještenje se odnosi na studente osnovnih, specijalističkih i magistarskih akademskih studija.

Dekanat FDU Cetinje