Biblioteka Filozofskog fakulteta UCG bogatija za 470 knjiga u prvoj polovini 2022. godine

Biblioteka društveno-humanističkih nauka Filozofskog fakulteta Univerziteta Crne Gore u prvoj polovini 2022. godine bogatija je za 470 knjiga (403 naslova). Knjige su nabavljene kao pokloni, kupovinom i razmjenom. Svi naslovi su katalogizovani u sistemu COBISS katalogizacije (Kooperativni online bibliografski sistem i servis), inventarisane i na taj način omogućavaju besplatan protok bibliografskih informacija. Među novim publikacijama našao se veliki broj naslova objavljenih od strane domaćih i međunarodnih renomiranih izdavača.

Biblioteka Filozofskog fakulteta permanentno radi na bogaćenju svog bibliotečkog fonda,  nabavkom novih publikacija koje mogu stručno poslužiti studentima osnovnih, master i doktorskih studija, kao i saradnicima i profesorima.

U prilogu se nalazi spisak novih publikacija.