Preliminarne rang liste za upis na master studije - prvi upisni rok

Preliminarne rang liste za upis na master studije date su u prilogu integralno (svi studijski programi u jedinstvenom dokumentu). U istom dokumentu su i rang liste za upis na drugu godinu master studija i petu godinu integrisanih studija (upis po članu 119b Zakona o visokom obrazovanju Crne Gore).

Kandidat koji smatra da postupak rangiranja nije pravilno sproveden ima pravo prigovora Komisiji za upis Filozofskog fakulteta u roku od 24 sata od objavljivanja rang liste. Prigovor se može dostaviti u Arhivi Filozofskog fakulteta ili na e-mail adresu dijanav@ucg.ac.me. Imajući na umu termin objavljivanja ove informacije, razmatraćemo prigovore dostavljene do ponedjeljka, 2. oktobra 2023. godine do 12h.

Komisija za upis