Nagrada za najbolji rad

Rad doc. dr Dijane Vučković i koautora, prof. dr Sanje Peković, mr Marijane Blečić i dr Rajke Đoković, pod nazivom „Stavovi prema varanju tokom ispitivanja znanja studenata: perspektive studenata i nastavnika” (Attitudes towards Cheating Behavior during Assessing Students’ Performance: Students’ and Teachers’ Perspective(s)) proglašen je za jedan od tri najbolja rada u konkurenciji od preko 150 istraživanja prezentovanih na prestižnoj međunarodnoj konferenciji 6th International Conference Plagiarism Across Europe and Beyond 2020, održanoj u Dubaiju tokom aprila 2020. godine.

Konferenciju je organizovala Evropska mreža za akademski integritet (ENAI), vodeća evropska organizacija u oblasti akademskog integriteta.