Filozofski fakultet

Dodatna mjera u cilju zaštite zdravlja studenata i zaposlenih

U cilju preventivne zaštite, kao i u odnosu na situaciju vezanu za covid-19, u subotu  20.2.2021.godine sve prostorije (holovi i hodnici, učionice, kabineti, prostorije svih službi - studentske, finansija i dekanata) Filozofskog fakulteta će biti tretirane od strane ovlašćene institucije za dezinsekciju, dezinfekciju i deratizaciju. Ovaj postupak će se sprovoditi periodično tri puta godišnje, a tokom trajanja pandemije, prema iskazanoj potrebi, vršiće se permanentna dezinfekcija svih kontaminiranih prostorija na Filozofskom fakultetu.

Služba dekanata

U cilju preventivne zaštite, kao i u odnosu na situaciju vezanu za covid-19, u subotu  20.2.2021.godine sve prostorije (holovi i hodnici, učionice, kabineti, prostorije svih službi - studentske, finansija i dekanata) Filozofskog fakulteta biće tretirane od strane ovlašćene institucije za dezinsekciju, dezinfekciju i deratizaciju. Ovaj postupak će se sprovoditi periodično tri puta godišnje, a tokom trajanja pandemije, prema iskazanoj potrebi, vršiće se permanentna dezinfekcija svih kontaminiranih prostorija na Filozofskom fakultetu.

Uprava Filozofskog fakulteta

Broj posjeta : 82

Ne propustite nijednu važnu vijest, pretplatite se na vijesti Akademski forum.