Virtuelna izložba studenata Fakulteta likovnih umjetnosti od 19. februara

Virtuelna izložba studenata Fakulteta likovnih umjetnosti Univerziteta Crne Gore, u trajanju od 12 dana, biće dostupna za praćenje na Facebook stranici Udruženje studenata akademija Cetinje, od sjutra, 19. februara 2021. godine.

Svakog dana trajanja izložbe će biti predstavljen po jedan autor/student Fakulteta likovnih umjetnosti.

Udruženje studenata akademija Cetinje je studentska organizacija osnovana 2007. godine. Djelatnost ove organizacije su studentska dešavanja kulturno-umjetničkog karaktera. Članovi su studenti umjetničkih fakulteta sa Cetinja – Fakulteta likovnih umjetnosti, Fakulteta dramskih umjetnosti i Muzičke akademije, koji su do sada uspješno realizovali više umjetničkih projekata.

Medijske objave: