RASPORED ZAVRŠNIH I POPRAVNIH ISPITA - Studijska 2021/22 godina
OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE
I GODINA - II semestar
R.br. |
Predmet |
I ROK |
II ROK /popravni/ |
1. |
Analitičko crtanje II |
31. maj u 12:00 |
15. jun u 12:00 |
2. |
Slikarstvo II |
14. jun u 14:00 |
28. jun u 14:00 |
3. |
Grafika II |
30. maj u 11:30 |
21. jun u 11:30 |
4. |
Osnovi likovne tehnologije II |
13. jun u 13:00 |
27. jun u 13:00 |
5. |
Likovna anatomija II |
06. jun u 11:30 |
20. jun u 11:30 |
6. |
Osnovi likovnih elemenata II |
14. jun u 12:30 |
28. jun u 12:30 |
7. |
Vajarska tehnologija II |
03. jun u 10:00 |
22. jun u 10:00 |
8. |
Modelovanje II |
08.jun u 10:00 |
24. jun u 10:00 |
9. |
Tipografija |
02. jun u 10:00 |
27. jun u 10:00 |
10. |
Uvod u ilustraciju |
08. jun u 11:00 |
29. jun u 11:00 |
11. |
Aplikativni grafički softver II |
03.jun u 11:00 |
17. jun u 11:00 |
12. |
Istorija umjetnosti II |
07. jun u 09:00 |
17. jun u 14:00 |
13. |
Engleski jezik II |
06. jun u 08:30 |
16. jun u 08:30 |
14. |
Istorija i teorija zaštite kulturne baštine |
30. maj u 14:00 |
24. jun u 14:00 |
II GODINA – IV semestar
R.br. |
Predmet |
I ROK |
II ROK /popravni/ |
1. |
Crtanje II |
06. jun u 10:00 |
20. jun u 10:00 |
2. |
Osnovi fotografije II |
17. jun u 10:00 |
29. jun u 10:00 |
3. |
Večernji akt |
31. maj u 10:00 |
15. jun u 10:00 |
4. |
Vajarstvo II |
08.jun u 11:30 |
24. jun u 11:30 |
5. |
Skultpura u materijalu II |
03. jun u 11:30 |
22. jun u 11:30 |
6. |
Slikarstvo IV |
13. jun u 10:00 |
27. jun u 10:00 |
7. |
Grafika IV |
14. jun u 10:00 |
23. jun u 10:00 |
8. |
Intermedijalna istraživanja II |
14. jun u 12:00 |
23. jun u 12:00 |
9. |
Izborni intermedijalni atelje II |
10. jun u 10:00 |
24. jun u 10:00 |
10. |
Izborni slikarski atelje II |
13. jun u 11:30 |
27. jun u 11:30 |
11. |
Izborni grafički atelje II |
30. maj u 10:00 |
22. jun u 10:00 |
12. |
Grafičko oblikovanje knjige |
07. jun u 10:00 |
21. jun u 10:00 |
13. |
Grafičke komunikacije II |
03. jun u 12:00 |
28. jun u 12:00 |
14. |
Ilustracija |
08. jun u 13:00 |
17. jun u 13:00 |
15. |
Istorija umjetnosti IV |
07. jun u 14:00 |
17. jun u 09:00 |
16. |
Engleski jezik IV |
06. jun u 14:00 |
16. jun u 14:00 |
III GODINA - VI semestar
R.br. |
Predmet |
I ROK |
II ROK /popravni/ |
1. |
Intermedijalna umjetnosti II |
10. jun u 11:00 |
24. jun u 11:00 |
2. |
Slikarstvo VI |
01. jun u 12:30 |
17. jun u 12:30 |
3. |
Savremena umjetnost |
06. jun u 12:00 |
22. jun u 12:00 |
4. |
Portfolio |
10. jun u 12:00 materijal poslati na e-mail: milenajovicevic33@gmail.com, najkasnije do 08.06. |
24. jun u 12:00 materijal poslati na e-mail: milenajovicevic33@gmail.com, najkasnije do 22.06. |
5. |
Teorija i estetika medija |
31. maj u 16:00 |
15. jun u 16:00 |
6. |
Crtanje IV |
31. maj u 14:00 |
15. jun u 14:00 |
7. |
Video |
14. jun u 11:00 |
29. jun u 11:00 |
8. |
Konzervacija |
13. jun u 11:30 |
27. jun u 11:30 |
9. |
Propusna i ravna štampa |
14. jun u 14:00 |
23. jun u 14:00 |
10. |
Unikatno oblikovanje |
08.jun u 12:30 |
24. jun u 12:30 |
11. |
Vajarstvo IV |
22. jun u 10:00 |
30. jun u 10:00 |
12. |
Grafičke komunikacije IV |
03. jun u 10:00 |
28. jun u 10:00 |
13. |
Ilustracija i knjiga II |
07. jun u 11:30 |
21. jun u 11:30 |
14. |
Tipografija i pismo |
02. jun u 13:00 |
27. jun u 13:00 |
15. |
Svjetska književnost II |
07. jun u 15:30 |
21. jun u 15:30 |
17. |
Završni rad (SP Slikarstvo) |
20. jun u 10:00 |
30. jun u 10:00 |
18. |
Završni rad (SP Vajarstvo) |
22. jun u 11:00 |
30. jun u 11:00 |
18. |
Završni rad (SP Grafički dizajn) |
20. jun u 10:00 |
30. jun u 10:00 |
MASTER AKADEMSKE STUDIJE
I GODINA – II semestar
R.br. |
Predmet |
I ROK |
II ROK /popravni/ |
1. |
Slikarstvo - metode umjetničkog istraživanja MA II |
01. jun u 11:00 |
17. jun u 11:00 |
2. |
Intermedijalna umjetnosti - metode umjetničkog istraživanja MA II |
10. jun u 13:30 |
24. jun u 13:30 |
3. |
Vajarstvo - metode umjetničkog istraživanja MA II |
03. jun u 12:30 |
22. jun u 12:30 |
4. |
Eksperimentalna grafika MA II |
06. jun u 11:00 |
20. jun u 11:00 |
5. |
Fotografija MA |
17. jun u 11:30 |
29. jun u 11:30 |
6. |
Istraživanje u crtežu MA II |
06. jun u 11:30 |
20. jun u 11:30 |
7. |
Konzervacija MA |
13. jun u 10:00 |
27. jun u 10:00 |
8. |
Prostorna kompozicija MA |
10. jun u 14:30 materijal poslati na e-mail: milenajovicevic33@gmail.com, najkasnije do 08.06. |
24. jun u 14:30 materijal poslati na e-mail: milenajovicevic33@gmail.com, najkasnije do 22.06. |
9. |
Teorije i prakse savremene umjetnosti II |
04. jun u 12:00 |
23. jun u 12:00 |
10. |
Savremene skulptorske forme MA II |
08. jun u 13:00 |
24. jun u 13:00 |
11. |
Grafičke komunikacije MA |
03. jun u 12:00 |
28. jun u 11:00 |
12. |
Knjiga MA |
07. jun u 13:00 |
21. jun u 13:00 |
13. |
Akademski projekat – stručna praksa MA I |
30. maj u 10:00 |
29. jun u 10:00 |
14. |
Razvoj i teorija dizajna MA II |
03. jun u 13:00 |
28. jun u 13:00 |