Studentkinja Bosiljka Bakočević dobitnica nagrade Prijestonice Cetinje za ostvareni uspjeh tokom studija na FLU

Povodom Dana oslobođenja Cetinja, gradonačelnik Aleksandar Kašćelan, uručio je nagrade najboljim studentima, među kojima je i studentkinja Bosiljka Bakočević sa Fakulteta likovnih umjetnosti Univerziteta Crne Gore.

Osim Bosiljke Bakočević sa Studijskog programa Slikarstvo, nagrade su dobili:

Andrija Rašović (Fakultet dramskih umjetnosti),
Milica Mušikić (Fakultet za crnogorski jezik i književnost), Milan Raičević (Ekonomski fakultet),
Ana Mrvaljević (Fakultet za sportski menadžment),
Neda Stojkanović (Muzička akademija)
i Nađa Latković (Prirodno-matematički fakultet).

Svečanom sjednicom u Vladinom domu obilježen je 13. novembar – Dan Prijestonice i 75 godina od oslobođenja Cetinja. Tom prilikom uručene su i Trinaestonovembarske nagrade, a dobitnici su crnogorski paraolimpijac Filip Radović i dr Srđa Martinović, profesor i publicista.