PRIJEM STUDENATA / I godina Osnovnih studija

Obavještavaju se studenti I godine Osnovnih studija na Fakultetu likovnih umjetnosti, da će se svečani prijem održati u ponedjeljak 28.09.2020. godine sa početkom u 12:00h u holu zgrade Fakulteta.

Prisutnim studentima će se obrati dekan doc mr Marko Marković, prodekan za nastavu doc mr Zdravko Delibašić kao i prodekanica za međunarodnu saradnju mr Maja Šofranac koji će studente upoznati za nastavnim planom, pravima i obavezama kao i smjernice vezane za poštovanje mjera o zaštiti od aktuelnog COVID virusa.

Ovom prilikom, obavještavmo studente I godine Osnovnih studija, da odmah započnu proces kreiranja ucg mailova kako bi stupili u kontakt za nastavnim osobljem i započeli sprovođenje online nastave.

Takođe, ovom prilikom obavještavamo studente I godine, da u ponedjeljak 28.09.2020., neće biti organizovana nastava iz predmeta Strani jezik I, Istorija umjetnosti I i Teorija forme, i da će predavanje za te predmete biti naknadno organizovana.

Držanje distance, nošenje maski i dezinfekcija ruku je obavezna!

FLU