Obavještenje o upisu studijske 2023/2024. godine

Obavještavaju se studenti Fakulteta likovnih umjetnosti da će se  upis/ovjera semestra izvršiti 25. i 26.  septembra 2023. godine,  u kancelariji Studentske službe, na Fakultetu likovnih umjetnosti,  u periodu od 08:30-12:00 časova.

Studenti su dužni dostaviti:

1. Index,
  2. Samofinansirajući studenti: dokaz o uplati prve rate školarine u iznosu od 250,00€ (žiro račun Fakulteta likovnih umjetnosti 510-2171-26), ili 16,66 € po jednom obnovljenom ECTS kreditu. Prilikom uplate školarine, kao poziv na broj uplate obavezno unijeti JSK: JEDINSTVENI KOD STUDENTA
  3. Obrazac za prijavu ispita (preuzima se u kancelariji studentske službe).

OBNOVA I GODINE
UPIS II GODINE OSNOVNIH STUDIJA

1.Studenti, koji su upisali ili obnovili I godinu osnovnih studija studijske 2022/23. godine, i ostvarili najmanje 45 ECTS kredita, sa prve godine, stekli su uslov za upis II godine. Prilikom upisa godine, obavezni su da prijave predmete koje žele da slušaju i polažu (do 60 ECTS kredita, tj. 30 ECTS kredita po semestru).

2.Studenti koji nijesu ostvarili 45 ECTS kredita, obnavljaju I godinu

OBNOVA II GODINE
UPIS III GODINE OSNOVNIH STUDIJA

1.Studenti, koji su upisali II godinu osnovnih studija, studijske 2022/23. godine i ostvarili najmanje 105 ECTS kredita, sa prve dvije godine studija, stekli su uslov za upis III godine. Prilikom upisa godine, obavezni su da prijave predmete koje žele da slušaju i polažu (do 60 ECTS kredita, tj. 30 ECTS kredita po semestru).

2.Studenti II godine studija koji nijesu ostvarili 105 ECTS kredita, obnavljaju II godinu.

STUDENTIMA KOJI SU ODSLUŠALI III GODINU OSNOVNIH STUDIJA

1.Studenti koji su 2022/23. studijske godine ODSLUŠALI  III godinu osnovnih studija, a imaju zaostalih ispita, dužni su da prijave zaostale ispite (prijavni list se dobija u studentskoj službi) i uplate iznos koji se dobija na sledeći način:

- broj zaostalih ECTS kredita x 16.66 €

OBNOVA I GODINE
UPIS II GODINE MASTER STUDIJA

1.Studenti, koji su upisali ili obnovili I godinu master studija studijske 2022/23. godine, i ostvarili najmanje 45 ECTS kredita, sa prve godine, stekli su uslov za upis II godine. Prilikom upisa godine, obavezni su da prijave predmete koje žele da slušaju i polažu (do 60 ECTS kredita, tj. 30 ECTS kredita po semestru).

2.Studenti koji nijesu ostvarili 45 ECTS kredita, obnavljaju I godinu

STUDENTIMA KOJI SU ODSLUŠALI II GODINU MASTER

1.Studenti koji su 2022/23. studijske godine ODSLUŠALI  II godinu master studija, a imaju zaostalih ispita, dužni su da prijave zaostale ispite (prijavni list se dobija u studentskoj službi) i uplate iznos koji se dobija na sledeći način:

- broj zaostalih ECTS kredita x 16.66 €

Napomena: Studenti koji nijesu izmirili finansijske obaveze po osnovu školarine za studijsku 2022/2023. godinu, dužni su da na posebnoj uplatnici uplate zaostali dug, kako bi stekli uslov za upis u studijsku 2023/2024. godinu.

Studentska služba FLU