Regulisanje statusa za studijsku 2019/2020

Obavještavaju se studenti MAGISTARSKIH studija, GENERACIJE OD 2006 DO 2018, da su dužni da se jave studentskoj službi fakulteta najkasnije do 27. septembra 2019. radi regulisanja statusa za studijsku 2019/2020 godinu.

Fakultet će shodno članu 106 Zakona o visokom obrazovanju i članu 146 Statuta UCG, sprovoditi postupak ispisa studenata koji nijesu izvršili svoje obaveze iz ugovora o studiranju.

U skladu sa naprijed navedenim propisima za studente koji nijesu izvršili obaveze iz ugovora o studiranju, a koje se odnose na nepohađanje nastave u toku cijele godine, neupisavanje naredne godine studija, odnosno propuštanje ponovljenog prijavljivanja zaostalih predmeta iz prethodne godine studija u propisanom roku (OBNAVLJANJE GODINE), a da im pri tom ne miruju prava i obaveze utvrđene Zakonom o visokom obrazovanju i Statutom Univerziteta Crne Gore, pokrenuće se postupak ispisa sa Fakulteta.