Obavještenje o uplati školarine za ljetnji semestar studijske 2019/2020.

Obavještavaju se studenti (osnovnih, specijalističkih, magistarskih i doktorskih studija) koji nijesu uplatili prvu ratu školarine za ljetnji semestar da su dužni da to urade odmah, kako bi stekli pravo polaganja kolokvijuma.

Uplata druge rate školarine za ljetnji semestar studijske 2019/2020. godine obaviće se u periodu od 10. marta do 10. aprila 2020. godine .

Studenti su obavezni dostaviti:

-  index i

-  dokaz o uplati,

kako bi studentska služba evidentirala uplatu školarine u bazi podataka u terminu od 9 do 13 i od 16 do 18 časova.

Studenti koji ne izmire školarinu za ljetnji semestar i ne dostave dokaz o uplati biće isključeni sa spiskova i neće moći da polažu ispite.

Važna napomena!

Prilikom uplate školarine studenti su dužni da pored ličnih podataka na UPLATNICI u banci unesu i svoj JEDINSTVENI KOD (JSK), koji se nalazi na Prijavnom  listu.

UPLATNICE BEZ UNESENOG JSK NEĆE BITI VALIDNE.