MzE- informacija o DL sajtu, prisustvu i silabus

Svi materijali i obavještenja za predmet Matematika za ekonomiste dostupni su na DL sajtu dl.ucg.ac.me Ubuduće će se sva komunikacija odvijati preko njega (materijali, obavještenja, rezultati testova, ...).

Korisničko ime za DL i email možete dobiti u studentskoj službi (obično je to ime(sa ili bez tačke)prezime@edu.ucg.ac.me , a šifra je studentov JSK kod (iz ugovora). Ukoliko neko ne može da pristupi DL sajtu ni nakon toga, neka kredencijale pošalje na email vuk@ucg.ac.me pa će ga IT administrator registrovati.

Kako se prisustvo nastavi bilježi, moći ćete se upisivati samo na časovima grupe kojoj pripadate (što ne znači da ne možete prisustvovati na oba predavanja, ukoliko želite da utvrdite materiju). Broj prisustava generiše da li možete pristupiti izradi kviza. Starijim studentima poeni za aktivnost se automatski prenose u ovu godinu.

Plan rada se nalazi u prilogu (kao i na DL sajtu!).