Informacija za studente nove generacije

Informaciji i materijalima za predmet Matematika za ekonomiste možete pristupiti preko DL sajta (dl.ucg.ac.me) biranjem predmeta.

Zbog svečanog (online) prijema brucoša u ponedjeljak, uvodna predavanja će se obaviti u srijedu, 30.09.2020, za obje grupe, po sljedećem rasporedu:

G1 (studenti sa brojem indeksa 1-120) u 8h

G2 (studenti sa brojem indeksa 121- 240) u 9h15min.

Link za pristup video konferenciji biće aktivan na DL platformi (dl.ucg.ac.me) prije početka časa.

Počev od 5. oktobra, predavanja će se održavati online po grupama (G1 ponedjeljak, G2 srijeda- kako je predviđeno rasporedom časova), preko iste platforme, na kojoj ćete naći link za pristup video konferenciji.

Studenti koji su već slušali ovaj predmet, a nijesu položili ispit, mogu zadržati poene osvojene na domaćim zadacima i aktivnostima.