Plan rada na projektima, ZOOM sastanak, itd.

1. U skladu sa preporukama iz Rektorata, kolokvijum se odlaže za utorak, 08. 12.

2. Pozivaju se studenti da najkasnije do 08. 12. pošalju kratak plan rada na projektu. Plan rada treba da bude otkucan na 2 do 4 stranice i sadrži naziv projekta, imena studenata, kratko objašnjenje teme i kratak plan rada. Ovaj dokument je potrebno poslati na email:

vladimirj@ucg.ac.me

ili

vladimir@jacimovic.me

Studenti koji ne pošalju ovaj plan rada do označenog roka neće moći da brane projekat u ovom semestru. Za ove studente ostaje mogućnost da dovrše projekat tokom proljećnog semestra i da polože ispit u avgustovskom roku.

Rok za predaju i odbranu projekata u ovom semestru je 25. 01. 2021. Odbrana projekata će biti organizovana 24. 01. i 25. 01. Preciznije informacije o terminima odbrane će biti blagovremeno objavljene.

3. U srijedu, 25. 11. u 20:00 časova će se održati ZOOM sastanak. Na sastanku će studenti koji to žele prezentovati dosadašnji rad na projektu.

Pozivni link za sastanak:

ZOOM sastanak će trajati 40 minuta. U slučaju potrebe, možemo zakazati još jedan ZOOM sastanak u srijedu ili u četvrtak uveče.